Aš nerūkau cigarečių

Elektroninės cigaretės žala, privalumai ir trūkumai

Šiandien norėtume pristatyti elektroninių cigarečių privalumų ir trūkumų sąrašą, kuris padėtų apsispręsti, ar elektroninės cigaretės Jums.

Neseniai rašėme apie elektronines cigaretes, jų veikimo principą ir aptarėme šį naująjį XXI amžiaus modernaus rūkymo fenomeną. Vienas didžiausių elektroninės cigaretės privalumų yra tas, jog ji padeda mesti rūkyti arba bent tampa rimta ir sveikesne alternatyva įprastam, tūkstančius cheminių nuodingų medžiagų turinčių tabako gaminių vartojimui.

Elektroninių cigarečių privalumai

 1. Elektroninės cigaretės naudojimas ilguoju periodu atsiperka ir sutaupo nemažai pinigų, lyginant su įprastinių tabako gaminių vartojimo kaštais.
 2. Įstatymai nedraudžia rūkyti tokių cigarečių viešose vietose, nes oficialiai tai nėra tabako cigaretės. Žinoma, visada išlieka tikimybė, jog sėdint bibliotekoje ir rūkant elektroninę cigaretę prie Jūsų prieis ir maloniai paprašys to nedaryti, nors tai ir nėra draudžiama.
 3. Rūkant elektronines cigaretes nelieka dvokiančių nuorūkų ir nėra problemos su pelenais.
 4. El. cigaretės nesmirda, todėl aplinkiniai nėra Jūsų įpročių įkaitais. Taip yra todėl jog rūkant tokias cigaretes išsiskiria ne dvokiantys dūmai, o garai.
 5. Elektroninės cigaretės turi begalės skonių ir stiprumų pasirinkimų, todėl galima susikomplektuoti individualius mėgstamiausius derinius.
 6. Nėra pavojaus dėl nerūpestingai numestų nuorūkų sukeliamų gaisrų.
 7. Elektroninės cigaretės turi žymiai mažiau cheminių kenksmingų medžiagų.
 8. Patogus naudojimas: įkraukite elementus, papildykite el. skysčio kapsulę ir mėgaukitės.
 9. Elektroninės cigaretės rūkymas labai primena įprastinės tabako cigaretės, todėl mažinant nikotino kiekius ir taip siekiant atsikratyti priklausomybės, Jūs nepatirsite staigiam rūkymo metimui būdingo psichologinio sunkumo, „kažko trūksta“ sindromo. Beje toks metimo būdas žymiai palankiau sutinkamas ir artimųjų, nes jie nebėra „pasyviaisiais rūkytojais“, o jūs strategiškai žengiate link rūkymo atsisakymo.
 10. Parūkius el. cigaretės Jūsų rankos negeltonuos, nesmirdės. Tai svarbu, nes rūkantieji tabako gaminius dažnai vaikšto smirdančiais, tabaku įsigėrusiais rūbais, plaukais. Viso to galima išvengti!

Elektroninių cigarečių trūkumai ir žala

 1. Mokslininkai dar šiandien negali tiksliau pasakyti apie elektroninių cigarečių žalą ar naudą metantiesiems rūkyti.
 2. Pradinis elektroninės cigaretės komplekto sudarymas yra nepigus.
 3. Gali sugesti kaitikliai, elementai, todėl būnant kitoje šalyje konkrečių dalių galite ir nerasti (reikia investuoti į standartizuotas el. cigaretes).

Iš pateiktų duomenų matyti, jog elektroninės cigaretės turi žymiai daugiau pranašumų nei trūkumų. Reikia tik atidžiai rinktis elektroninių cigarečių pardavėjus ir ieškoti tik aukščiausios kokybės gaminių iš patikimų rankų ir su garantijomis.

ElektroninėsCigaretės.lt pasiruošusi Jums padėti!

Rūkymo įpročių pakeitimas yra didelis iššūkis kiekvienam rūkoriui. Nenuostabu, jog internetas šiomis dienomis yra perpildytas klausimais, tokiais kaip: “Kokie yra dūminimo privalumai?”, “Kuom tai geriau už rūkymą?” ir klasikiniu tapęs “Kodėl turėčiau seną cigaretę iškeisti į šią?”

Savaime suprantama, jog jums kyla klausimų ir būtų kvaila jų neklausti – vis gi, jūs keičiate vieną rūkymo įprotį kitu, atrodo viskas taip pat, ne? Netiesa. Pasiryžiau parašyti šį straipsnį jau seniai, tačiau niekaip nežinojau nuo ko pradėti. Ką turėčiau paminėti? Ko neturėčiau? Galiausiai, priėjau vieną paprastutę išvadą: geriausias būdas viską pateikti būtų teigiamų atsiliepimų palyginimas, nes geriausiai žino tik tie, kurie jau naudoja elektronines cigaretes iš ElektroninėsCigaretės.lt .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>